Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 435 komentarzy

Refleksje zrzędliwego emeryta

PiotrZW - Ślązak, katolik, socjalista

Sawczenko o tym, kto rządzi na Ukrainie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

25 marca Nadia Sawczenko udzieliła stacji 112 Ukraina wywiadu, który musi wprawić w poważne zakłopotanie lansujących ją do niedawna polskich polityków sprzymierzonych z „EuroMajdanem”.

Prowadzący program zapytał parlamentarzystkę o jej telewizyjną wypowiedź z 19 marca b.r., kiedy w odpowiedzi na uwagę telewidza, że nad Ukrainą ciąży dzisiaj „żydowskie jarzmo” stwierdziła: (…) tak, władza u nas (…) rzeczywiście ma krew nieukraińską.
– Nie mam nic przeciwko Żydom [ukr. jewrejiw]. Ja nie lubię żydłaków [ukr. żydiw]. Ukrainę ciężko nazwać krajem antysemickim – u nas 2% Żydów zajmuje 80% władzy. (…). Niejednokrotnie mówiłam, że nie ma złego narodu. Są źli ludzie, oni są w każdym narodzie. Są Ukraińcy i są chachły, są Rosjanie i są kacapy, są Polacy i są Lachy. – wyjaśniła Sawczenko. Gdy dziennikarz poprosił ją o wskazanie przykładowych „żydłaków” wśród ukraińskich elit, wymieniła premiera Wołodymyra Hrojsmana, Petra Poroszenkę i Julię Tymoszenko.
Użyte przez parlamentarzystkę słowo „żyd” (жид) ma w języku ukraińskim obraźliwe konotacje.
Źródło: kresy.pl
Komentarz Redakcji: Hasło „Solidarni z Sawczenko” obnoszone jeszcze niedawno przez naszych demoliberalnych politykierów zmienia kontekst i nabiera pozytywnej wartości.  (A.D.)
Za: //xportal.pl/?p=28858

KOMENTARZE

 • żydostwo to MAFIA , to rasizm nepotyzm pasożytnictwo !
  Nie tylko na Ukrainie ale też w Polsce jest to samo , żydo-mafia ma się dobrze ba rozkwita mając całkowitą ochronę policyjno-tajniacką !

  żydowscy komisarze w UE to gangsterzy ,bandytka w najczystszym wydaniu !!!!

  Mam juz pewność ze Polska i Polacy Słowianie wpadli sidła mafii żydowskiej z UE ,
  jak Polska nie wyjdzie z tej bandyckiej UE to my Słowianie znikniemy ze świata jako rasa zniknie nasza tożsamość i nasza kultura !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi to wrogowie Polski i Słowian !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930